"Vizualizace pro navázaní spojení s draky a jejich energií"

 1. Připravte se na meditaci.
 2. Vyberte si klidné a nerušené místo a zapalte v něm svíčku. Pokud máte u sebe krystaly, rozložte je okolo sebe do kruhu.
 3. Přivolejte si kosmický diamantovo-fialový plamen a nechejte jím prostoupit celé své tělo a energetické pole. Vnímejte, jak toto fialové světlo alchymicky přeměňuje každou molekulu vašeho bytí ve světlo.
 4. Jakmile se přetransformujete ve vyšším světle, přeneste svou pozornost ke své čakře třetího oka. Ponořte se hluboko do ní.
 5. Nyní cestujete zpět časem a prostorem do bodu, ve kterém panovala naprostá tma.
 6. Vnímejte před sebou jasné světlo a vydejte se k němu. Čím více se k němu blížíte, tím se toto stává jasnější.
 7. Je to tekutá hmota pohybující se ohně. Uvědomujete si, že jste se právě stali svědky zrození světa v prvních dnech vesmíru. Je to Země.
 8. Okolo této ohnivé koule vidíte dva obrovské vesmírné anděly – Metatrona a Šekinu. Láskyplně pečují o tuto ohnivou kouli a s velkou péčí a něhou ji tvarují.
 9. Poté se zastaví a z jejich zářivých zlatých srdcí se vyhrnou tisíce draků, kteří představují jednotlivé živly, energie a světelné paprsky, jež budou utvářet a budovat zcela nový svět.
 10. Sledujte, jak se tito novorození draci ihned pouští do práce a každý z nich naplňuje odlišnou roli a vykonává jiné úkoly. Zemští draci vytvářejí pevniny. Ohniví draci vytesávají po celé planetě geometrické linie, čímž vytvářejí předlohu pro ley linie. Vzdušní draci vydechují první vánky a větry.
 11. Uvědomujete si, že právě sledujete výrazně urychlený proces stvoření.
 12. Nyní k vám přichází překrásný zlatý drak. Představil se vám jako Kristův mistrovský drak, strážce Kristova vědomí pro všechny bytosti, jež přebývají na Zemi.
 13. Jakmile navážete spojení s touto mocnou bytostí, cítíte, jak se každá z vašich čaker vzestupu prosvětluje:
  + Tento mocný zlatý drak žehná vaší čakře hvězdné brány a prosvětluje ji, tak – že tato začíná vyzařovat jasné zlaté světlo.
  + Poté dává požehnání vaší čakře hvězdy duše a otevírá pro vás magentovou a modrou bránu ke všem vašim duchovním darům a talentům
  + Nyní žehná vaší kauzální čakře a plně vás spojuje s nejvyšším možným světlem archandělů a jednorožců.
  + Pak dává požehnání vaší korunní čakře a posílá do ní tekuté světelné kódy vnitřní moudrosti z vaší duše.
  + Poté žehná vaší čakře třetího oka a umožňuje vám prohlédnout přes vaše závoje iluze a spatřit hloubku vašeho opravdového duchovního mistrovství.
  + Nyní posílá požehnání vaší krční čakře a zcela při tom rozpouští jakékoli dohody z minulých životů, které vám bránily vyslovovat vaši duchovní pravdu.
  + Poté žehná vaší srdeční čakře, prosvětluje ji nejčistším Kristovým Světlem a rozšiřuje ji tak, že se nyní rozpíná až k oběma vašim ramenům.
  + Pak dává požehnání vaší čakře solárního plexu a plně ji pročišťuje od všech energií, které vám nepatří.
  + Poté žehná vaší pupeční čakře a spojuje vás se všemi bytostmi ve všech dimenzích v celém multivesmíru.
  + Nyní posílá požehnání vaší sakrální čakře a prosvětluje ji nejhlubší transcendentní láskou.
  + Poté posílá požehnání vaší kořenové čakře a ukotvuje ji do plné síly vaší mocné Já jsem Přítomnosti.
  + A nakonec žehná vaší čakře zemské hvězdy a plně vás spojuje s veškerou moudrostí všech Zlatých věků, které připravily Zemi na současný proces vzestupu.
 14. Dopřejte si dostatek času na úplné vstřebání tohoto světla. Právě jste přijali požehnání, jež bývá udělováno pouze duchovním mistrům, kteří překonali mnoho překážek.
 15. Zmíněný zlatý drak vás vybízí, abyste se mu posadili na hřbet, a poté vzlétne a přenese vás zpět do vaší současné reality.
 16. Poděkujte této úžasné bytosti za její nádherný dar a otevřete oči.
 17. Poproste archanděly Metatrona a Sandalfona, aby vás uzemnili do Velkého centrálního Slunce a hluboko do Duté Země.
 18. Požádejte ohnivé draky, aby obklopili vaši stezku vzestupu svým nejjasnějším ohněm.
 19. Vězte, že jste nyní zase o krok blíže k tomu, abyste se mohli stát kráčejícím mistrem.“
Vizualizace pro navázaní spojení s draky a jejich energií