Mapa vědomí Dr. Davida R. Hawkinse

Dr. David R. Hawkins byl uznávaným lékařem, autorem, řečníkem a výzkumníkem na poli vědomí. Tato mapa slouží k rozdělení lidského vědomí na stupnici od 0 do 1000. Tento koncept má za cíl pomoci lidem lépe rozumět sobě samým a svému chování.

Představíme koncept využití přístupu vědomí k různým problémům člověka, jako je stres, alkoholismus, různé nemoci, deprese, strach a velká ztráta, abychom jmenovali jen několik. Při diskusi o těchto výzvách budeme opakovaně odkazovat na Mapu vědomí. Často se na ni odkazujeme, abychom vysvětlili vztah mezi tělem, myslí a duchem, který je velmi důležitý a je potřeba jej pochopit, abychom se mohli vyléčit.
 
Když se odkazujeme na vědomí, popisujeme energetická pole. Na mapě jsou zobrazené všeobecné oblasti vědomí, které byly kalibrované, pokud jde o moc pole a jeho směr, jak je naznačeno šipkami. Ti, kteří jsou pod úrovní Odvahy v úrovni 200, jdou dolů a ti nad Odvahou míří nahoru. Ve směru energetických polí je jejich význam. Když jsme v nízkovibračních energiích, tak snižujeme svoji životní energii. Vysokovibrační emoce naopak naší životní energii podporují. V horní části mapy vidíme vyšší úrovně vědomí a energetické pole se tak stává mocnější, když se číselná kalibrace zvyšuje.
 
Kalibrace polí začíná na nule a to, čemu svět říká osvícení, kalibruje od úrovně 600 k úrovni 1000. Osvícení znamená, že člověk překročil dualitu a identifikaci s malým, osobním já.
 

Korelace úrovní vědomí a společenských problémů

Účelem Mapy vědomí je vytvořit kontext, z něhož je možné vidět a prožívat svět a vidět, že představuje zcela nové cesty, které se automaticky začínají otvírat. Náš záměr, který je schopen léčit sebe i ostatní, je nyní usnadněn. Je to naplnění našeho vlastního potenciálu, když vidíme, že se pohybujeme vpřed při zvyšování životní energie (kalibračního čísla).
 
Celý článek si můžete přečíst zde: https://1url.cz/juqzK